İngilizce hazırlık sınıfı öğrencilerimizi, İngilizce yaz kampı için, İngiltere'nin başkenti Londra'ya gönderdik
Yıl sonu etkinliklerimiz kapsamında İngilizce Kulübümüz, ikincisi düzenlenen İslami Eğitim Yarışması ile bugün sahnede yer aldılar. Yarışma ile beraber öğrencilerimiz hem İngilizce'lerini geliştirdi hem de Allah’ın isimlerini daha yakından tanıdılar. Hazırlık ve 9. sınıflarımızın bulunduğu yarışmada, Hazırlık-A sınıfından Hamza KARAMUSTAFA ve Muhammet ÖLÇER 5 takım arasından sorulara en çok doğru cevabı verip en çok puanı toplayarak yarışmamızın birincisi oldular. Yarışmaya katılan tüm öğrencilerimize ve etkinlikte emeği geçen sunucumuz Musab Umeyr BUDAK, bilişimcimiz Taha Selim KAR, jurimiz Hacı Ömer GÜNDOĞDU ve İngilizce koordinatörümüz Naşide BOZKAYA'ya teşekkür ederiz.
Tem
Selatin Camii imamlarımızın eşsiz Kur'an ziyafet ve tilavetleri ile yıl sonu etkinlikleri programlar silsilesini başlattık.
Okulumuz bünyesinde Fatih Müftülüğüne Bağlı İstanbul Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Haitp Lisesi Kuran Kursunda Hafızlığını tamamlayan 6. sınıf öğrencimiz Muhammed Furkan AKYILDIRIM'ı hafızlık hocası Mehmet EKER'i , Ailesini ve emeği geçenleri tebrik ederiz.
Öncü Spor İmam hatip Oyunları futsal branşı yıldızlar kategorisinde okulumuz İstanbul 2.'si oldu.