Okulumuz bünyesinde Fatih Müftülüğüne Bağlı İstanbul Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Haitp Lisesi Kuran Kursunda Hafızlığını tamamlayan 6. sınıf öğrencimiz Salih OBAİDOĞLU'nu hafızlık hocası Yılmaz YEKELER'i , Ailesini ve emeği geçenleri tebrik ederiz.
Okulumuz bünyesinde Fatih Müftülüğüne Bağlı İstanbul Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Haitp Lisesi Kuran Kursunda Hafızlığını tamamlayan 6. sınıf öğrencimiz Fatih Safa YEŞİLYURT'u hafızlık hocası Yılmaz YEKELER'i , Ailesini ve emeği geçenleri tebrik ederiz.
Osmanlıca kursunda başarı gösteren öğrencilerimizi ödüllendirdik. Öğrencilerimizi tebrik eder katkılarından dolayı Okul Aile Birliği'mize ve Hayrat Vakfı'na teşekkür ederiz
Okulumuz bünyesinde Fatih Müftülüğüne Bağlı İstanbul Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Haitp Lisesi Kuran Kursunda Hafızlığını tamamlayan 6. sınıf öğrencimiz Emir Harun ÖZDEMİR'i hafızlık hocası Yılmaz YEKELER'i , Ailesini ve emeği geçenleri tebrik ederiz.
Okulumuz bünyesinde Fatih Müftülüğüne Bağlı İstanbul Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Haitp Lisesi Kuran Kursunda Hafızlığını tamamlayan 6. sınıf öğrencimiz Yahya BEŞİROĞLU'nu hafızlık hocası Yılmaz YEKELER'i , Ailesini ve emeği geçenleri tebrik ederiz.
Okulumuz bünyesinde Fatih Müftülüğüne Bağlı İstanbul Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Haitp Lisesi Kuran Kursunda Hafızlığını tamamlayan 7. sınıf öğrencimiz Yusuf Alper AYDIN'ı, hafızlık hocası Abdullah YILDIZ'ı , Ailesini ve emeği geçenleri tebrik ederiz.
Rehberlik servisiyle işbirliği yapılarak bahar aylarında oluşacak rehavetlere yönelik 12.Sınıf öğrencilerimize motivasyon ve sınav kaygısı konulu seminer, okul müdürümüzün de katılımıyla gerçekleştirildi.
Lgs çalışmalarımızı değerlendirdiğimiz, Nisan ve Mayıs aylarında yapacağımız soru çözüm etütlerine ait programı paylaştığımız veli toplantımızı gerçekleştirdik. Sınava sayılı günler kala öğrenci durumlarını değerlendirip kalan zamanı verimli hale getirmek adına yapılacak çalışmalar hakkında bilgilendirme yapıldı. Sınavın yaklaşmasıyla beraber öğrencilerimizde oluşan ya da oluşabilecek kaygılara karşılık olarak da velilerimize “Sınav Dönemi Ebeveynliği” hakkında sunum gerçekleştirdik.
Rehberlik Öğretmenimiz Muhammed Mustafa Şeker tarafından Lg2ye hazırlanana 8. Sınıf öğrencilerimize 'Dikkat ve Odaklanma' temalı seminer verilmiştir.
Okulumuzda uygulanan "Temiz Sınıf" projesi kapsamında mart ayının en temiz sınıfı olarak seçilen 10-A Şubesi öğrencilerimizi, ödül olarak Beşiktaş-Ankaragücü Süper Lig müsabakasına götürdük. Maçı kendilerine tahsis edilen locada izleyen öğrencilerimiz, mücadeleyi büyük bir heyecanla takip etti.