T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / FATİH - İstanbul Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi

Haberler

Tem

Okulumuz 86 mezunlarından bir grup Prof.Dr. Cüneyt Yenigün'ün organizasyonuyla okulda buluştular.

Okul müdürümüzün de katılarak okulda yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdiği buluşmada, eski dönem idarecilerimizden ve hocalarımızdan bahsedilerek anılar tazelendi.

Tem

Arapça dil kampı için, Arapça hazırlık sınıfı öğrencilerimizi Konya'ya uğurladık.

Tem

 

Kayseri İlimizin güzide İmam Hatip Ortaokullarının, LGS sınavına girerek başarılı olan öğrencilerine ve velilerine Zoom Üzerinden okulumuzu tanıtım toplantısı yaptık

Tem

Dünya Etnospor Konfederasyonu Genel Başkanı Bilal ERDOĞAN; Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İsrafil KIŞLA, eski Gençlik ve Spor Bakanımız, İzmir Milletvekili M.Muharrem KASAPOĞLU, Fatih Belediye Başkanımız M.Ergün TURAN; Astay Holding Yönetim Kurulu başkanı ve FEBVA Vakıf mütevelli heyeti başkanımız Mesut TOPRAK; İlim Yayma Cemiyeti Genel Başkanı Yusuf TÜLÜN, İlim Yayma Cemiyeti Genel Müdürü Mesut TAN, FEBVA Yönetim Kurulu Başkanı M. Kamil BERSE, FEBVA Müdürü Mehmet DOĞAN ve okul müdürümüz Bayram KEFELİ’nin katılımıyla okulumuzda gerçekleştirilen toplantıda, 2022-2023 Eğitim Döneminde okulumuzda yapılan proje ve çalışmaların değerlendirmesi yapıldı. Okul ihtiyaçlarının da konuşulduğu toplantıda 2023-2024 Eğitim Öğretim yılı vizyonu da ele alındı.

Tem

İstanbul valimiz sayın Davut Gül okulumuzu ziyaret ederek okulumuzda yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Tem

Okul Müdürümüz Bayram Kefeli ve Müdür Yardımcımız Dr. Arif Taşkın

Sakarya - Şehit Bülent Yurtseven İmam Hatip Ortaokulu

Sakarya - Akyazı İmam Hatip Ortaokulu

Sakarya- Adapazarı İmam Hatip Ortaokulu'nu ziyaret ederek,

LGS sınavında başarı gösteren öğrenci ve velilere okul tanıtımı yaptılar.

Misafirperverlikleri için okullarımızın müdür idareci ve öğretmenlerine teşekkür ederiz.

Tem

Öğrencilerimizin (hafızlarımız)yarısı %10'luk dilimde

İdareci, öğretmen, öğrenci ve velilerimizi tebrik ederiz

Tem

12. Sınıf mezuniyet törenimizi görkemli bir programla gerçekleştirdik.

İl içi ve İl dışından velilerimizin de yoğun ilgi gösterdiği programımız, öğrencilerimizin hazırladığı birbirinden güzel etkinliklerle gerçekleştirildi.

Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Tem

Okulumuz LGS tercih döneminde 03-19 Temmuz 2023 tarihleri arasında aday öğrencilerimizi Tanıtım Günü etkinliğimize bekliyoruz. Tanıtım Faaliyetleri 10,00-18,00 saatleri arasında yapılacaktır. Aday öğrencilerimize başarılar dileriz. 

Tanıtım Bilgilendirmesi için tıklayınız. meb_iys_dosyalar/34/10/160440/dosyalar/2023_07/08220900_IST-RECEP-TAYYIP-ERDOGAN-AIHL-2023-LGS-TANITIM-BROSURU.pdf

Haz

Okulumuz bünyesinde Fatih Müftülüğüne bağlı İstanbul Recep Tayyip Erdoğan Kuran Kursunda hafızlığını tamamlayan 6. Sınıf öğrencimiz Muhammed Osman ÇİFÇİ'yi, hafızlık hocası Yusuf OĞUZ'u ailesini ve emeği geçenleri tebrik ederiz.

Haz

2023 sene sonu kapanış törenimizi, akademik sosyal ve sportif alanlarda başarı gösteren öğrencilerimizi ödüllendirerek gerçekleştirdik

Haz

Okulumuzun ilk başörtülü öğretmeni. 1968-1975 yılları arasında okulumuzda Almanca, İngilizce dersleri veren, Merve ve Ravza KAVAKÇI vekillerimizin annesi, Gülhan KAVAKÇI okulumuzu ziyaret etti. Nazik ziyareti ve anlattığı hatıralar için teşekkür ederiz.

Haz

Okulumuz mezunlarından, araştırmacı, yazar, programcı Abdurrahman Uzun, öğrencilerimizle çok faydalı bir söyleşi gerçekleştirdi.

Haz

Okulumuz mezunlarından, Tiyatrocu İsmail Yeşilbağ ve ekibi "Selahaddin Eyyubi" tiyatrosunu öğrencilerimiz için oynadı.

May

Sınav Sonucuna Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ