T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / FATİH - İstanbul Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi

Haberler

Ock

Üniversite hazırlık kampı kapsamında bulunduğumuz Antalya'da,okul müdürümüz Bayram Kefeli ve müdür yardımcımız Eymen Kamer, Antalya İl müftüsü sayın Nazif Fethi Yalçınkayı'yı makamında ziyaret etti. Nezaketleri ve misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Ock

Üniversite hazırlık kampı kapsamında bulunduğumuz Antalya'da, okul müdürümüz Bayram Kefeli ve müdür yardımcımız Eymen Kamer,Antalya İl Gençlik ve Spor müdürü sayın Yavuz Gürhan'ı'makamında ziyaret etti. Nezaketleri ve misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Ock

Üniversite hazırlık kampı kapsamında bulunduğumuz Antalya'da,okul müdürümüz Bayram Kefeli ve müdür yardımcımız Eymen Kamer,Antalya İl Milli Eğitim Din Öğretiminden Sorumlu Şube Müdürü sayın Recai Ocak'ı makamında ziyaret etti. Nezaketleri ve misafirperverlikleri için şube müdürümüze teşekkür ederiz.

Ock

Üniversite hazırlık kampı kapsamında bulunduğumuz Antalya'da,okul müdürümüz Bayram Kefeli ve müdür yardımcımız Eymen Kamer, Kepez Belediyesi özel kalem müdürü sayın Fatih Özaslan'ı makamında ziyaret etti. Destekleri ve misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Ock

Üniversite hazırlık kampı kapsamında bulunduğumuz Antalya'da,okul müdürümüz Bayram Kefeli ve müdür yardımcımız Eymen Kamer,Kepez İlçe Milli Eğitim müdürü sayın Kenan Yavuz'u makamında ziyaret etti. Nezaketleri ve misafirperverlikleri için ilçe milli eğitim müdürümüze teşekkür ederiz.

Ock

Üniversite hazırlık kampı kapsamında bulunduğumuz Antalya'da,okul müdürümüz Bayram Kefeli ve müdür yardımcımız Eymen Kamer, Kepez müftüsü sayın Mehmet Ersöz'ü makamında ziyaret etti. Nezaketleri ve misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Ock

Bu sene, yarıyıl *Üniversite Hazırlık Kampımızı* Antalya Kepez'de gerçekleştireceğiz inşallah.

Katkılarından dolayı, Okul aile birliğimize, vakfımıza, mezunlar derneğimize, Albayrak şirketler grubuna teşekkür ederiz.

Ock

Birinci Dönem Sonu Karne törenimizi, her sınıf seviyesinde birinci olan öğrencilerimize ve dönem sonu etkinliklerinde, sportif ve diğer yarışmalarda 1. olan öğrencilerimize ödül vererek görkemli bir törenle sonlandırdık. Programımıza katılan velilerimize teşekkür ederiz

Ock

Cumhurbaşkanlığı Klasik Türk Müziği Sanatçısı Ender Doğan'ı okulumuzda ağırladık

Ock

Dönem sonu etkinliklerimizin açılış programını, Kur'an Ziyafeti ve ilahi dinletisiyle gerçekleştirdik

Ock

İstanbul RTE AİHL olarak, 2023 yılı 1 dönemin son haftasını en iyi şekilde değerlendirmek üzere birçok etkinlik hazırladık.

*Tiyatro, Film gösterimi, Panel, Söyleşiler, Dinletiler, Yarışmalar, Sportif müsabakalar, ikramlar ve daha bir çok etkinlik öğrencilerimizi bekliyor.*

Velilerimizi, mezunlarımızı, mensuplarımızı da bekliyoruz.

 

Ock

Okulumuz 8. sınıf öğrencilerimize Hedef Lgs 2023 kapsamında sömestr tatilinde Türkçe, Matematik ve Fen bilimleri kampı düzenleyeceğiz. Okulumuza bağlı İlim Yayma Fethiye Yurdunda gerçekleştireceğimiz kampta 1. dönem konu tekrarları, deneme sınavları, soru çözüm etütleri, sosyal faaliyetlerle beraber öğrencilerimize hem akademik anlamda hem de sosyokültürel anlamda katkı sağlamayı amaçlıyoruz.

Ock

"Kahve Molası" kitap okuma kulübünde kitap okuyan ve kahve eşliğinde yakın döneme dair kişi ve olay tahlili yapan öğrencilerimize ödül olarak düzenlediğimiz gezide, öğrencilerimiz, İstanbul Rahmi Koç Müzesi'ni ziyaret ettiler. Kulüp koordinatörü hocamız Sami Şekeroğlu'na teşekkür ederiz

Ock

Okulumuzda, Örgün Eğitimle Birlikte Hafızlık Projesi kapsamında Hafızlık Belgelerini alan öğrencilerimize ve ortaokulda öğrencimiz olup LGS sınavında derece yapıp yine okulumuzu tercih eden öğrencilerimize İSTİMDER ( İstanbul İmam Hatip Liseliler Derneği) hediye takdim etti. Mezunlar derneği başkanımız Habip Bozkurt bey ve yönetimine teşekkür ederiz.

Ock

Bağcılar Kadir Kuş İmam Hatip Ortaokulu 8. sınıf öğrencileri LGS tercihleri kapsamında okulumuzu ziyaret ederek okulumuz hakkında bilgi aldılar.