ÖNDER'in düzenleyeceği 40 Hadis Okuma Yarışması'nda okulumuzu temsil edecek öğrencimizi tespit etmek amacıyla yapılan okul içi eleme yarışması idarecilerimiz ve meslek dersi öğretmenlerimizin jüri üyeliğinde yapıldı. Okul içi eleme yarışmasını kazanan Muhammed Fatih AKKUŞ isimli öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü`nün hazırladığı ilk yardım eğitimi semineri, okulumuz konferans salonunda öğretmen ve öğrencilerimizle uygulamalı olarak gerçekleştirildi.
LGS hazırlık çalışmaları kapsamında okul müdürümüz, müdür yardımcımız, LGS koordinatörümüz, ve öğretmenlerimizin katılımıyla öğrencilerimizin deneme sonuçları değerlendirildi ve süreçte alınması gereken tedbirler görüşüldü. 7. Sınıf öğrencilerinin yaz DYK planlamaları görüşüldü.
Okulumuz Kulüpler Birliği tanıtım toplantımızı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Doç. Dr. Murat Mücahit YENTÜR, İlim Yayma Vakfı Genel Başkanı Sn. Bilal ERDOĞAN, İstanbul İl Müftümüz Sn. Prof. Dr. Safi ARPAGUŞ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız, Fatih İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Muhammet Fatih ÇEPNİ ve birçok ilçemizin Milli Eğitim Müdürleri, İlim Yayma Mütevelli Heyeti, sivil toplum kuruluşları başkanları, okul aile birliği, okulumuz mezunlar derneği, okulumuz vakfı, okul idareci öğretmen ve öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirdik.
Araştırmacı-yazar Vehbi VAKKASOĞLU öğrencilerimizle buluştu. Çok değerli tecrübelerini aktaran hocamız söyleşinin ardından öğrencilerimizin sorularını yanıtladı, kitabını imzaladı. Katılımlarından dolayı hocamıza teşekkür ederiz.
Okulumuz bünyesinde Fatih Müftülüğüne Bağlı İstanbul Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Haitp Lisesi Kuran Kursunda Hafızlığını tamamlayan 6. sınıf öğrencimiz Hassan Ebu ELSHARR'ı, hafızlık hocası Yılmaz YEKELER'i , Ailesini ve emeği geçenleri tebrik ederiz.
Talim Terbiye Kurulu Başkanı Sn. Prof. Dr. Cihat DEMİRLİ ve Talim Terbiye Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Doç. Dr. Hüseyin KORKUT'u okulumuzda ağırladık.
Başakşehir Gençlik oyunları Bilyalı Tornet branşında branşında okulumuz öğrencileri Yakup Uğur Kiras ve Mehmet Bilal Şahbaz İstanbul 2.si oldular.
Kadir Gecesi programımızı tüm öğrenci ve öğretmenlerimizin katılımıyla okulumuz mescidinde icra ettik.
Hafızlık ve akademiyi pekiştirme projemiz kapsamında topladıkları puanlarla ödül almaya hak kazanan öğrencilerimize ödüllerini takdim ettik.
Hafızlığını 2.bitiren Öğrencimiz 1000 tl lik hediye çeki almaya hakkazandı. Kendisini ve ailesini tebrik ediyoruz.