T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / FATİH - İstanbul Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi

Haberler

Nis

Yazıp Yönettiği "Bir Düş Gördüm" Filmiyle 38 Farklı Ülkede 64 Festivalde Gösterim ve 19 Ödül alan Yönetmen Murat ÇERİ  öğrencilerimize seminer verdi. 

Nis

Öğrencilerimiz VAV TV'de yayınlanan, Nur Haktan'ın sunduğu, Prof.Dr. Mustafa İsen'in konuk olarak katıldığı "Gençlerle Başbaşa" programına katıldılar.

Nis

11. ve 12. sınıf öğrencilerimiz Rehber öğretmenimiz Kerem ÜNLÜ ile birlikte İbn Haldun Üniversitesini ziyaret etti. Üniversite yetkilileri tarafından öğrencilerimize tanıtım yapıldı

Mrt

MÜSİAD genel başkanlarından Prof. Dr. Ömer Bolat hocamız 11 ve 12. Sınıf öğrencilerimize "Tecrübe Paylaşımı ve Kariyer Yönetimi" konulu çok faydalı bir seminer verdi.

Değerli hocamıza çok teşekkür ederiz.

Mrt

Hafızlığını tamamlayan öğrencimiz Halil İbrahim AKAR'a Allah-u Tealadan Sırat-ı Müstakim üzere bir ömür niyaz ederiz. Öğrencimizi, emeği geçen bütün hocalarını ve ailesini tebrik ederiz. 

Mrt

12. Sınıf öğrencilerimizle Kağıthane Sosyal Tesislerinde  YKS sürecinde streslerini atmak üzere kahvaltı  organizasyonu yapıldı. Katkılarından dolayı Okul Aile Birliği Başkanımız Sedat BİGA ve ev sahiplğinden dolayı Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt ÖZTEKİN'e teşekkür ederiz.

Mrt

Hafızlığını tamamlayan öğrencimiz Süheyl TOPRAK'a Allah-u Tealadan Sırat-ı Müstakim üzere bir ömür niyaz ederiz. Öğrencimizi, emeği geçen bütün hocalarını ve ailesini tebrik ederiz. 

Mrt

Okulumuz konferas salonunda Şehitlerimiz için okunan Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan 18 Mart Çanakkele Zaferi Törenimiz öğrencilerimizin sunum, şiir, türkü ve ezgileriyle nihayete erdi. Organizasyonu yapan Edebiyat Öğrtmenimiz Hakan ÇANAK ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.  

Mrt

Hafız öğrencilerimiz Çanakkale Zaferinin 107. Yıl Dönümünde şehitlerimizi kabri başında ziyaret ederek kuran okudu.

Mrt

Öğrencilerimiz Fatih Camiinde Berat Kandili Programı düzenledi

Mrt

Öğrencilerimiz Meslek Dersleri Öğretmenimiz M. Sami ŞEKEROĞLU  rehberliğinde okulumuz mezunu Prof. Dr. Cevat AKŞİT Hocayı ziyaret etti. Hocamızın imam hatip yıllarındaki anıları dinleyip kendisinden bugünün imam hatip gençleri için tavsiyeler aldık. Hocamıza misafirperverliği için teşekkür ediyor; sıhhat ve afiyet üzere bereketli bir ömür diliyoruz.

Mrt

Münazara ve Hitabet Derneği Başkanı Milli Eğitim Belediye ve Bakanlıklarla pekçok sosyal projeye imza atan Yavuz Yiğit öğrencilerimize etkili iletişim, topluluk karşısında konuşma, münazara ve hitabet konularında sunum yaptı. Kendisine teşekkür ederiz. 

Mrt

İstiklal Marşı'nın kabul edilmesinin 101. senei devriyesinde konferans salonumuzda Mehmet Akif Ersoy'u Anma Töreni düzenledik. Emeği geçen Gülsüm ve Umut Hocalarımıza teşekkür ederiz. 

Mrt

Okul Müdürümüz Bayram KEFELİ İstiklal Marşının 101. Kabul Yıl Dönümünde Mehmet Akif Ersoy'u kabri başında ziyaret ederk dua etti. 

Mrt

Okul kütüphanemiz kitap muhteviyatı bakımından oldukça zengin bir yapıya sahiptir. Öğrencilerimiz de kütüphanemizi aktif bir şekilde kullanmaktadır.